Kommunicera med oss!

Ring eller maila oss om ni har några frågor! Vi vill också veta hur vi kan bli bättre, kontakta oss gärna via mail eller sociala medier. Ni är även varmt välkomna till vårt kontor i Nacka Strand, hit kan ni komma för att bläddra i våra böcker och träffa vårt glada gäng!

Anna-Karin Holmgren Projektledare & redaktör anna-karin.holmgren@majema.se
Annika Mårtensson Redaktionschef annika.martensson@majema.se
Catherine Bergman Projektledare och redaktör catherine.bergman@majema.se
Daniel Thamm Sandelin Webbutvecklare daniel.ts@majema.se
Danuta Peas Eriksson Husmor
Emelie Werkö Läromedelsutvecklare emelie.werko@majema.se
Madelene Sjöholm Läromedelsutvecklare madelene.sjoholm@majema.se
Nelly Bonner Projektledare & redaktör nelly.bonner@majema.se
Marcus Billström VD marcus.billstrom@majema.se
Marianne Billström Grundare & läromedelsutvecklare marianne.billstrom@majema.se
Marie Attermo Ekonomichef marie.attermo@majema.se
Eva Englund Produktionsansvarig eva.englund@majema.se
Åsa Bergmark Marknadsansvarig asa.bergmark@majema.se
Matti Moberg Säljare matti.moberg@majema.se Telefon: 070-330 77 23
Sara Johansson Kundtjänst sara.johansson@majema.se Telefon: 08-716 90 36
Alicia Jonsson Säljare alicia.jonsson@majema.se Telefon: 073-096 12 64
Weronica Halldén Försäljningschef weronica.hallden@majema.se Telefon: 070-587 83 74

Postadress

Majemaförlaget AB
Box 4016
131 04 Nacka

Besöksadress

Automobilgatan 16, 4tr
Nacka Strand
Stockholm

Kontakt

Telefon: 08 716 67 95
Email: info@majema.se
Chat: majema.se